Paslanmaz Çelik Sektöründe
Genç ve Dinamik Bakış

1980 yılında Adana merkezli olarak kurulan İde İnşaat uzun yıllar faaliyet gösterdiği inşaat ve ticaret sektörlerindeki deneyiminin ardından 2007 yılında paslanmaz çelik sektöründe de faaliyetlerine başlamış ve kısa süre içerisinde, zengin ürün yelpazesi ile Türkiye’nin önemli kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Mühendislik formasyonu ile yönetilen İde Metal; paslanmaz çelikten sac, boru, profil ve dolu mamüllerin ithalatını ve bağlantı elemanlarının üretimini gerçekleştirerek müşterilerinin taleplerine hazır stoklarından cevap vermektedir.

İde Metal, 2011 yılında Adana ve bölge illerdeki ilk taşlama tesisini devreye almıştır. Bu alandaki öncü girişimiyle kuruluşumuz hem kendi ithal ettiği ham yüzeyli yassı mamüllerin yüzeyini taşlamakta, hem de müşterilerinden gelen farklı taşlama taleplerini kısa sürede karşılayarak bölgenin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

İde Metal, 2014 yılında başladığı paslanmaz çelik aksesuar üretimi ile ürün çeşitliliğini artırmış ve sektörün önemli kuruluşları arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

İde Metal bir İde Grup markasıdır.