ide inşaat

40 yıllı aşkın mühendislik tecrübesiyle inşaat sektöründe faaliyette bulunan İde İnşaat; bu süre içerisinde çok sayıda  özel konut ve işyeri inşaatını başarıyla tamamlamıştır. İde İnşaat’ı farklı kılan tüm yöneticilerinin mühendislik formasyonuna sahiptir olmasıdır. İşte bu yönetim anlayışıyla İde İnşaat’ın projelerindeki ilk önceliği her zaman güvenlik olmuştur. İde İnşaat bugüne kadar 500 den fazla aileyi onlara güven verecek, çağdaş konut anlayışıyla buluşturmuştur.

İde İnşaat bu süre zarfında özellikle Türkiye’deki çok sayıda çimento fabrikaları başta olmak üzere çeşitli sektörlerde kurum ve kuruluşların taahhüt işlerini başarıyla tamamlamıştır. İde İnşaat bu çerçevede bu kurum ve kuruluşların gerek bunker, silo, depolama ve yükleme tesisi, kanal, yol gibi alt ve üstyapıya yönelik teknolojik inşaat işlerini, gerekse lojman, cami, işletme binaları gibi sosyal tesislerini tamamlamıştır.  

İde İnşaat kendi yaptığı özel konut ve taahhüt işlerinin yanı sıra hem kendi inşaatlarının hem de sektördeki diğer çok sayıda yapının projelerinin altına imza atmıştır.

İde İnşaat, 2007 yılında büyümesinin bir sonucu olarak demir çelik sektöründe ilk büyük adımı atmış ve İde Metal markası altında metal grubunu kurmuştur. Bu marka, paslanmaz çelik, alüminyum ve galvanizli çelikten imal edilmiş sac, boru ve profil gibi ürünlerin iç ve dış ticaretini yapmaktadır.

İde Grubun dünden bugüne olduğu gibi yarına olan yürüyüşü, güvenli yolunda devam etmektedir.

Tamamlanmış Konut Projeleri

Konsept Niğde

Özgün mimarisi, sağlam inşaat kalitesi, en ince ayrıntısına kadar iyi değerlendirilmiş geniş ve ferah yaşam alanları, en iyi malzeme ve 1. sınıf işçiliği ile çevrede örnek gösterilecek bir yaşam alanı.

Adana KOOP Toplu Konut İnşaatı

Adana Koop. kuzey Adana’ da yüzlerce aileyigüvenli, çağdaş toplu konut anlayışıyla buluşturdu.
İde İnşaat, Adana Koop. bünyesindeki inşaatlarını 2010 yılında başarıyla tamamlamıştır.

Huzur Evleri Mh. / Adana Kaya Apt. A Blok

Huzur Evleri Mahallesinde yeni bir yaşam alanı kuruldu. 3.300 m2 de, 19 aile İde İnşaat’ ın sağlam inşaat kalitesiyle buluştu.

Huzur Evleri Mh. / Adana Kaya Apt. B Blok

Huzur Evlerinde farklı bir proje daha. 4 oda + 1 salon, geniş ve konforlu daire arayanlar İde İnşaat’ı tercih ettiler.

Mavi Bulvar / Adana Kaya Apt.

İde İnşaat, modern mimarisi ve insana güven veren inşaat kalitesiyle ön plana çıkan Mavi Bulvardaki projesini 2003 te tamamladı.

S. Demirel Blv. / Adana 5 Ocak Apt.

Adana’ nın en gözde semtlerinden birisinde, Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde İde İnşaat’ ın altına imza attığı modern bir proje.

S. Demirel Blv. / Adana Mert Apt.

Süleyman Demirel Bulvarında İde İnşaat’ tan göl manzaralı daireler. 

S. Demirel Blv. / Adana Yusuf Ünlü Apt.

Yine Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde, yapımı İde İnşaat tarafından gerçekleştirilen ve 27 ailenin tercih ettiği bir apartman.

Çınarlı Mh. / Adana Kaya Apt.

Adana şehir merkezinde, bir çok yere yürüme mesafesinde, Atatürk Bulvarı ve Ziyapaşa Bulvarı arasında daire ve işyerlerinden oluşan bir proje.

T. Özal Blv. / Adana Kardelen Apt.

Kentin en çok tercih edilen bulvarlarından bir tanesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde, Cumhuriyet Parkı ile iç içe, muhteşem manzaralı bir yaşam alanı.